Slovensko pre výskumníkov

Vitajte na portáli EURAXESS Slovensko

 

Poskytujeme bezplatné informácie a poradenstvo výskumníkom, ktorí uvažujú o výskumnom pobyte v zahraničí, aj organizáciám, ktoré majú záujem prijať na svoje pracovisko výskumníkov - prostredníctvom tohto portálu aj pomocou národných centier EURAXESS.

Slovenská verzia portálu

je určená: slovenským výskumníkom, ktorí uvažujú o výskume v zahraničí aj slovenským organizáciám a inštitúciám, ktoré sa zaoberajú výskumom a vysielajú a prijímajú výskumných pracovníkov.

Anglická verzia portálu

je určená: zahraničným výskumníkom, ktorí uvažujú o pôsobení na Slovensku (vrátane napr. výskumníkov z Česka) aj slovenským organizáciám a inštitúciám, ktoré sa zaoberajú výskumom a prijímajú výskumných pracovníkov zo zahraničia. 

39

slovenských organizácií v databáze

Aktuálne pozície na slovenských inštitúciách

Naštartujte a rozvíjajte svoju výskumnú kariéru na niektorom z výskumných pracovísk na Slovensku. 39  inštitúcií je už zaregistrovaných v našej databáze a možno je medzi nimi pracovisko čakajúce práve na vás.

Zobraz ponuky

 

veda

vo svete

Pozície vo výskume vo svete

Databáza pracovných ponúk v Európe i mimo nej je každodenne aktualizovaná.

Zobraz ponuky

 

5

slovenských centier EURAXESS

SAIA, n. o.

Potrebujete pomôcť, či poradiť? Obráťte sa na nás. SAIA, n. o., (Slovenská akademická informačná agentúra) je mimovládna nezisková organizácia, ktorá od roku 1990 svojimi programami a službami posilňuje občiansku spoločnosť a napomáha internacionalizácii vzdelávania a vedy na Slovensku. Súčasťou európskej siete EURAXESS pre výskumných pracovníkov sme od roku 2004.

CENTRÁ EURAXESS SLOVENSKO

 

FAQ

Dokumenty a Často kladené otázky

Prelistujte si naše publikácie a prezentácie zo seminárov. Nájdite odpovede na svoje otázky

Dokumenty FAQ