Aktuality

Akcia COST - ReMO predstaví Manifest duševného zdravia výskumníkov

10. októbra 2021 o 14.00 sa uskutoční webinár, na ktorom bude prezentovaný Manifest duševného zdravia výskumníkov (Researcher Mental Health Manifesto), formulovaný v rámci aktivít siete COST -ReMO (Researcher Mental Health Observatory).
Viac informácií

Akcia Rakúsko - Slovensko: Štipendiá a projekty

WEBINÁR, 22. septembra 2021 (streda) o 14:00 hod.
Viac informácií

Medzinárodné aspekty zdravotného poistenia zahraničných výskumníkov, učiteľov a študentov

WEBINÁR, 27. septembra o 10:30 hod. https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0sd-usrDgoHdNGzZgjOlXputSYwdakcSq7
Viac informácií

Horizont Európa: EÚ – ASEAN Informácie & virtuálne sprostredkovanie partnerstva

EURAXESS ASEAN s podporou Európskej komisie (GR pre výskum a vývoj) organizuje kontaktné virtuálne podujatie „Horizon Europe launch event for ASEAN“, ktoré sa bude konať 20.7. – 22.7.2021 na platforme Hopin.
Viac informácií

Sprievodca mobilitou a prijímaním výskumných pracovníkov 2019

Aktualizované a rozšírené vydanie publikácie prináša užitočné informácie pre slovenských výskumných pracovníkov uvažujúcich o výskumnej mobilite ako aj pre univerzity a výskumné organizácie, ktoré majú záujem prilákať na svoje pracoviská zahraničných vedcov, vytvoriť priaznivé prostredie pre svojich kolegov a podporiť ich profesionálny rozvoj. Osobitná kapitola venovaná kariérnemu rozvoju doktorandov a mladých výskumníkov predstavuje možnosti profesionálneho rozvoja a dostupné nástroje na kariérne plánovanie.
Viac informácií

Navigácia "VSTUP, POBYT A ZAMESTNÁVANIE CUDZINCOV NA SLOVENSKU 2019"

Praktická navigácia administratívnymi postupmi pre cudzincov, ktorí prichádzajú na Slovensko študovať, vyučovať na vysokej škole alebo vykonávať výskum -November 2019
Viac informácií

Archív

Archív aktualít
Viac informácií