Aktuality

HRS4R a podpora rozvoja kariéry na vysokých školách a výskumných inštitúciách

30. mája 2022 vás pozývame na webinár venovaný aktivitám a opatreniam, ktoré realizujú slovenské vysoké školy a výskumné inštitúcie v oblasti podpory profesionálneho rozvoja výskumníkov a výskumníčok naprieč rôznymi stupňami kariéry.
Viac informácií

Séria webinárov zameraných na rozvoj prenosných zručností

Ste doktorandka/doktorand a hľadáte možnosti pre svoj profesionálny rozvoj? Projekt DISCOVERY LEARNING vám ponúka príležitosť rozvíjať prenosné zručnosti pre kariéru v akademickom prostredí, aj mimo neho. Zapojte sa do realizácie mini-projektov, alebo si vyberte z ponuky webinárov.
Viac informácií

Medzinárodné aspekty zdravotného poistenia zahraničných výskumníkov, učiteľov a študentov

WEBINÁR, 27. septembra o 10:30 hod. https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0sd-usrDgoHdNGzZgjOlXputSYwdakcSq7
Viac informácií

Horizont Európa: EÚ – ASEAN Informácie & virtuálne sprostredkovanie partnerstva

EURAXESS ASEAN s podporou Európskej komisie (GR pre výskum a vývoj) organizuje kontaktné virtuálne podujatie „Horizon Europe launch event for ASEAN“, ktoré sa bude konať 20.7. – 22.7.2021 na platforme Hopin.
Viac informácií

Sprievodca mobilitou a prijímaním výskumných pracovníkov 2019

Aktualizované a rozšírené vydanie publikácie prináša užitočné informácie pre slovenských výskumných pracovníkov uvažujúcich o výskumnej mobilite ako aj pre univerzity a výskumné organizácie, ktoré majú záujem prilákať na svoje pracoviská zahraničných vedcov, vytvoriť priaznivé prostredie pre svojich kolegov a podporiť ich profesionálny rozvoj. Osobitná kapitola venovaná kariérnemu rozvoju doktorandov a mladých výskumníkov predstavuje možnosti profesionálneho rozvoja a dostupné nástroje na kariérne plánovanie.
Viac informácií

Navigácia "VSTUP, POBYT A ZAMESTNÁVANIE CUDZINCOV NA SLOVENSKU 2019"

Praktická navigácia administratívnymi postupmi pre cudzincov, ktorí prichádzajú na Slovensko študovať, vyučovať na vysokej škole alebo vykonávať výskum -November 2019
Viac informácií

Archív

Archív aktualít
Viac informácií